ویژه های خبری

بند3  : درخواست امام جماعت و هیأت امناء مسجد باقرخان وکیل در خصوص مساعدت نسبت به معافیت عوارض تجاری و عوارض کاربری» در جلسه مطرح و مقرر شد برای کلیه مساجد و تکایا علاوه بر معافیت موضوع تبصره ماده 95 قانون برنامه ششم مشروط  به دریافت پروانه و رعایت ضوابط شهرسازی و عدم کاهش صحن مسجد در موارد تخریب و نوسازی از پرداخت 40 متر عوارض تجاری معاف می باشند که به اتفاق آراء مورد تصویب قرار گرفت.

 

بند4 : در خصوص صدور مجوز نصب یک دستگاه تلویزیون شهری در داخل ساختمان شورای حل اختلاف واقع در میدان آزادی شهرستان سنندج به دادگستری استان کردستان در جلسه مطرح وبا نصب تلویزیون شهری بر جداره ساختمان مذکور مشروط به همکاری با شهرداری در پخش پیامهای آموزش شهروندی شهرداری و عدم انجام امورات انتفاعی موافقت گردید که به اتفاق آراء مورد تصویب قرار گرفت.

 

بند5: در خصوص مساعدت جهت چاپ و توزیع جلد دوم کتاب داستان کوردی ( دادا خانم 2 ) » مبنی بر موافقت با خرید 140 جلد از کتاب مذکور که در جلسه مطرح و به اتفاق آراء مورد تصویب قرار گرفت.

 

بند8: دستورالعمل تشویقی پروژه های سرمایه گذاری به منظور مفاد ماده 9 آیین نامه نحوه وضع وصول عوارض در اجرای بند 9 ماده 80 قانون شوراهای اسلامی» در جلسه مطرح با اکثریت آراء مورد تصویب قرار گرفت.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

reload, if the code cannot be seen

هواشناسی
کروکی
اجتماعی

شورای اسلامی شهر سنندج