ویژه های خبری
کمیسیون فرهنگی،اجتماعی شورای اسلامی شهر سنندج به ریاست سیف الله رضایی و با حضور مسوولان دانشگاه مذاهب اسلامی
اعضای کمیسیون و جمعی از مدیران شهرداری سنندج

باهدف همگرایی و همکاری بیشتر میان این دو نهاد تاثیر گذار و مهم در سطح جامعه در سالن جلسات شورای اسلامی شهر سنندج تشکیل جلسه داد.

در آغاز جلسه:رضایی رئیس کمیسیون فرهنگی،اجتماعی شورای اسلامی شهر سنندج با ابراز خرسندی از حضور مسوولان دانشگاه
مذاهب اسلامی در این نشست اظهار داشت:مقوله فرهنگ و دین هر دو از عناصر کلیدی و تاثیر گذار بر نمادها و انگاره های رفتاری انسانها در جوامع مختلف هستند که با تلفیق و تاثیر پذیری از هم در شکل دادن و تعمیق ارزش‌ها و هنجارهای انسانی در اجتماعات بشری نقش غیر قابل انکاری ایفا می کنند از این رو ضرورت همکاری و تعامل بین نهادهای متولی امر فرهنگ و مراکز آموزشی دینی امری پسندیده و هم افزایی این دو سبب رشد و بالندگی و هویت بخشی و معنا دادن به زندگی انسان‌ها خواهد بود.

در ادامه جلسه:دکتر یوسفی رئیس دانشگاه مذاهب استان کردستان با استقبال از همکاری و سیاست‌های کمیسیون فرهنگی،اجتماعی شورای اسلامی شهر سنندج آمادگی نهاد مذکور را برای تعمیق هر چه بیشتر روابط و بهره مندی دوسویه در حوزه فرهنگی و دینی اعلام نمود.

و مقرر شد:مشکلات مربوط به ساختمان‌های آموزشی و اداری این دانشگاه مرتبط با تعیین تکلیف مالکیت و همچنین موانع مربوط به انتقال سند و پرداخت عوارض قانونی تا حصول نتیجه نهایی در دستور کار و مساعدت‌های لازم در این راستا به عمل آید

ویدئو در این قسمت قرار داده شود

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

reload, if the code cannot be seen

هواشناسی
کروکی
اجتماعی

شورای اسلامی شهر سنندج