ویژه های خبری

به گزارش خبرنگار مهر، حشمت صیدی بعد از ظهر امروز پنج شنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر سنندج برای انتخاب شهردار جدید، اظهار داشت: علیرغم تمامی تلاش های صورت گرفته در راستای رفع مشکلات مردم شهر سنندج، متاسفانه این شهر همچنان با چالش ها و مشکلات زیادی مواجه است.

وی ادامه داد: امروز شهر در شرایط خاصی قرار گرفته است و در همین راستا باید با بهره مندی از تمامی ظرفیت های در اختیار در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم بهره برداری کرد و در این میان رسالت و نقش اعضای شورای اسلامی شهر سنندج بسیار ویژه است.

وی ضمن تقدیر از خدمات شهرداران سابق سنندج، عنوان کرد: به راستی که سایر مدیران شهری در سنندج از تمامی توان خود برای خدمت به مردم استفاده کرده اند ولی با توجه به سطح بالای مطالبات و همچنین مشکلات پیش رو این تلاش ها باید دو چندان شود.

شهردار منتخب سنندج بیان کرد: استان کردستان در حوزه نیروی انسانی دارای ظرفیت های زیادی است و به همین دلیل باید از این ظرفیت ها به بهترین شکل ممکن بهره برداری شود و در همین راستا تلاش خواهم کرد تا از تمامی ظرفیت های انسانی در سنندج و سایر شهرستان های استان کردستان به خوبی بهره برداری شود.

وی با بیان اینکه نیروهای توانمند دیگری نیز بودند که می توانستند مسئولیت شهرداری سنندج را قبول کنند، گفت: در میان گزینه های معرفی شده نیز افراد همگی توانمند بودند و به همین دلیل من واقعا دوست داشتم که این افراد شهردار شوند که متاسفانه بنا به دلایل شخصی خود از ادامه مسیر انصراف داده و من به عنوان خادم مردم سنندج انتخاب شده ام.

صیدی با بیان اینکه باید با خرد جمعی و همچنین استفاده از مشورت کارشناسان شهر را اداره کرد، افزود: من از همه شش عزیزی که گزینه شهرداری سنندج بودند و دیگر کارشناسان و نخبگان دعوت می کنم تا ما را در راستای مدیریت هر چه بهتر شهر یاری دهند.

وی با بیان اینکه طی نزدیک به یک ماه اخیر بداخلاقی های زیادی صورت گرفت، یادآور شد: متاسفانه در این مدت مسائل غیرواقعی زیادی مطرح شد ولی من به دلیل نیت خیر و همچنین خدمت به مردم وارد عرصه شده ام و در این مسیر نیز از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کنم.

وی اظهار داشت: توجه به اخلاق به عنوان یکی از مولفه های اصلی در دستور کار قرار گرفته است و انتظار می رود که در راستای توجه به این مهم بتوانیم تعامل و همکاری خوبی با اعضای شورای اسلامی شهر سنندج و سایر مسئولان داشته باشیم و بتوانیم قدمی مثبت برای شهر برداریم.

شهردار منتخب سنندج ادامه داد: ما سرمایه های ارزشمندی در اختیار داریم و باید قدر این سرمایه ها را بدانیم تا بتوانیم در سالهای آینده از آنها در راستای خدمت بهتر به مردم استفاده کنیم و شهرداری سنندج تلاش خواهد کرد که در این مسیر گام های ارزشمندی بردارد.

وی با اشاره به فضای حاکم بر اعضای دور پنجم شورای اسلامی شهر سنندج، بیان کرد: خوشبختانه فضای خوبی در شورای شهر سنندج حاکم شده است و انتظار می رود که در سایه این فضای خوب، بتوانیم تعامل و همکاری بین اعضای شورا و شهرداری را در بالاترین سطح ممکن داشته باشیم.

صیدی گفت: در مدت زمانی که من به عنوان گزینه شهرداری سنندج مطرح شده ام هیچ کدام از اعضای شورای اسلامی شهر سنندج، مطالبه و یا خواسته شخصی مطرح نکرده اند و تمامی مسائل مطرح شده در جلسات و نشست ها در مسیر اهداف و برنامه های کلان شهر سنندج بوده است.

وی در پایان سخنان خود عنوان کرد: من در مدت زمانی هم که به عنوان مدیرکل دفتر فنی استانداری کردستان فعالیت می کردم از تمامی توان و ظرفیت خود در راستای کمک به توسعه شهر سنندج استفاده کردم و حال انتظار دارم که یک وفاق و همدلی جمعی شکل بگیرد تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن به مردم خدمت رسانی کنیم.

در جلسه علنی بعد از ظهر امروز شورای اسلامی شهر سنندج که با دستور کار انتخاب شهردار جدید سنندج، برگزار شد بعد از انصراف دیگر گزینه های مطرح شده، حشمت صیدی به عنوان تنها گزینه موفق شد تمامی آراء ۹ عضو را کسب کرده و به عنوان شهردار جدید سنندج انتخاب شود.

بر اساس اعلام رئیس شورای اسلامی شهر سنندج، حکم شهردار منتخب شهر سنندج بعد از طی روال قانونی از سوی وزیر کشور صادر می شود و تا آن زمان شهرداری سنندج به وسیله سرپرست اداره می شود.


 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

reload, if the code cannot be seen

هواشناسی
کروکی
اجتماعی

شورای اسلامی شهر سنندج