ویژه های خبری
سنندج - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر سنندج گفت: توجه بیشتر به مناطق کمتر برخوردار و توزیع عادلانه خدمت از اولویت های شورا و شهرداری این شهر در دوره ششم است.
به گزارش ایرنا،فرزاد زارعی شامگاه دوشنبه در نشست خبری اظهار داشت هدف و برنامه ما در این دوره از شورا شفافی در عملکرد و توزیع عادلانه خدمت در سطح شهر است.

وی با بیان اینکه درب جلسات شورا به روی خبرنگاران باز خواهد بود، اضافه کرد:یکی از برنامه های اصلی ما خدمت بیشتر به مناطق کمتربرخوردار و نواحی منفصل شهری است. 

رییس شورای سنندج خدمات بیشتر به پرسنل شهرداری را یکی دیگر از برنامه های شورا اعلام کرد و افزود:همچنین جلوگیری از ساخت و سازهای بی رویه که هر روز بیشتر می شود در این دوره با جدیت دنبال خواهد شد. 

زارعی یادآور شد: تحقق این مهم نیازمند تعامل‌ و همکاری سایر دستگاه های خدمات رسان با شورا و شهرداری است و اصحاب رسانه نیز با فرهنگ سازی می توانند در این بسیار تاثیرگذار باشند. 

وی اتمام پروژه های نیمه تمام را از دیگر برنامه های شورا و شهرداری اعلام کرد و گفت:با اتمام این پروژه ها،پروژه های جدید در سطح شهر آغاز خواهد شد. 


شهردار جدید یک شبه انتخاب نشده است
رییس شورای اسلامی شهر سندج در ادامه به شفاف سازی درباره انتخاب شهردار جدید اشاره کرد و افزود: شهردار منتخب سنندج برخلاف اعلام برخی از رسانه ها یک شبه انتخاب نشده و در این زمینه مطالعات لازم انجام شده است.

زارعی با بیان اینکه شهردار منتخب براساس تجربه، تخصص و توانایی انتخاب شده است، یادآور شد:این انتخاب بدون هیچگونه فشاری از سوی اشخاص حقیقی یا حقوقی بوده است. 


نقد و همراهی خبرنگاران پشتوانه موفقیت شورا و شهرداری است 
شهردار منتخب نیز در این جلسه با بیان اینکه خبرنگاران چشم بینا،‌گوش شنوا و زبان گویای جامعه هستند، ادامه داد: ما در شورا و شهرداری به همراهی خبرنگاران نیاز داریم ، چراکه همراهی ‌و نقد این قشر می تواند ما را در رسیدن به اهداف یاری کند. 

سید انور رشیدی افزود:شهردار شدن را پست نمی دانم و فقط به چشم خدمت رسانی به آن نگاه می کنم و تمام تلاش خود را با همراهی اعضای شورا بر رفع مشکلات شهر انجام خواهیم داد. 

وی اضافه کرد:تلاش می شود کارهای عمرانی باقی مانده در سطح شهر به اتمام برسد و استارت پروژه های دیگر در هسته مرکزی شهر ‌و سایر نقاط زده شود. 

شهردار منتخب سنندج یادآور شد:همچنین در این دوره موضوع شهر خلاق موسیقی پررنگ تر دیده می‌شود و زمینه جذب سرمایه گذار نیز با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد. 

مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی شهر سنندج در دوره ششم روز پنجشنبه ۱۴ مرداد همزمان با سراسر کشور برگزار شد و در این جلسه فرزاد زارعی با کسب ۹ رای موافق بعنوان رییس شورای اسلامی شهر سنندج انتخاب شد.

همچنین با رای اعضای شورای شهر عزت رضایی بعنوان نایب رییس،سالار علی ویسی بعنوان منشی و اسعد فریدی بعنوان خزانه دار انتخاب شدند.


ویدئو در این قسمت قرار داده شود

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

reload, if the code cannot be seen

هواشناسی
کروکی
اجتماعی

شورای اسلامی شهر سنندج