ویژه های خبری

رضایی گفت: بودجه بندی از ضروریات مدیریت تلقی می شود. که الزام فزاینده مدیریت به استفاده از بودجه بندی به خاطر نیل به هدف های سازمانی ارتباط مدیریت و بودجه بندی را هر چه تنگتر کرده و جهت گیری آنها را به سوی یکدیگر موجب شده است. ارتباط بودجه و مدیریت تطابق و هماهنگی فرایند آن دو را توجیه می کند. چنانچه مراحل سیاستگذاری، تهیه و تنظیم و تصویب بودجه در مقابل وظیفه برنامه ریزی مدیریت قرار گرفته و ابزار آن تلقی می شود.

رئیس کمیسیون بودجه شوراءشهرسنندج ضمن تقدیر از زحمات مدیران شهرداری گفت: قطعا مدیری موفق است که در کنار اعتبارات از هنر ارتباطی،تعاملات و نفوذ خود در جهت های سازنده و تامین منافع عمومی،به بهترین نحو ممکن استفاده نماید و البته در این میان کم نبوده اند مواردی که مدیر یک مجموعه یا اداره،علیرغم محدودیت های اعتباری با تعاملات سازنده و جذب و مشارکت بخش خصوصی به توفیق بسیاری نائل شده،اما این نافی لزوم و ضرورت تامین اعتبارات عمرانی تعریف شده نبوده و نمی باشد.

رضایی در پایان گفت:باتوجه به همت و پشتکار اعضاءشورا امید است مدیران زحمت کش شهرداری ها توان خودرا به جهت سوق دادن  هرچه بیشتر پروژه های عمرانی و ارائه خدمات بهتر به همشهریان ما را یاری بفرمایند.


 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

reload, if the code cannot be seen

هواشناسی
کروکی
اجتماعی

شورای اسلامی شهر سنندج