ویژه های خبری
به گزارش روابط عمومی شورای شهر سنندج: این مجموعه های تفریحی شامل:
پروژه شهربازی روباز پارک ملت سنندج
مجموعه تفریحی ورزشی و گردشگری پینت بال و تنیس قشلاق گریزه
مجموعه تفریحی ورزشی و گردشگری کارتینگ قشلاق گریزه است.
پروژه شهربازی روباز پارک ملت سنندج یکی از این پروژه ها است که باسرمایه گذاری 122 میلیارد ریال و در 2 فاز ساخته می شود.
مجموعه تفریحی ورزشی و گردشگری پینت بال و تنیس قشلاق گریزه یکی دیگر از پروژه هایی است که امروز به مناسبت هفته دولت عملیات اجرایی آن اغاز شد.این پروژه در زمینی به مساحت 25 هزار مترمربع و با سرمایه گذاری 62 میلیارد و 574 میلیون ریال احداث می شود و شامل مجموعه های پینت بال، تنیس و خدماتی، ساختمان اداری، فضای سبز، محوطه سازی، آلاچیق، باغ رستوران، مجموعه کودک و مجموعه فرهنگی است.

امروز همچنین عملیات اجرایی مجموعه تفریحی ورزشی و گردشگری کارتینگ قشلاق گریزه در زمینی به مساحت 45 هزار متر مربع و با سرمایه گذاری 60 میلیارد و 250 میلیون ریال آغاز شدکاربری های ایجاد شده در این مجموعه نیز شامل مجموعه پیست کارتنیگ بین المللی،ساحتمان اداری، مجموعه تفریحی و فرهنگی، فضای سبز، مجموعه بیلیارد و ساختمان اداری است.

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری، کارآفرینی و گردشگری شورای شهر سنندج اظهار کرد:در شرایط کنونی کشور یکی از مهمترین کارهایی که باید با جدیت دنبال شود جذب سرمایه گذار و افزایش سرمایه گذاری در بخش های مختلف است.

ارسطو گویلی با بیان اینکه سرمایه گذار خارج خواهان سرمایه گذاری در جایی است که با دارای سوددهی بیشتر و بروکراسی اداری کمتر باشد، افزود: بزرگترین کار در زمینه جذب سرمایه گذار ترویج فرهنگ سرمایه گذارپذیری است و شورای دوره پنجم توجه ویژه ای به این بحث داشته اند.

وی با تاکید برتلاش برای تسهیل مسیر سرمایه گذاری و کاهش بروکراسی اداری در این زمینه گفت: جذب سرمایه گذار برای پروژه های مختلف می تواند تحولی عظیم در اقتصاد استان و کشور ایجاد کند.

سرمایه گذار پروژه شهربازی روباز پارک ملت نیز با بیان اینکه تلاش می کنیم فاز اول این پروژه نوروز 98 به بهره برداری برسد از مسئولان خواست موانع و مشکلات برسر راه سرمایه گذاران رابردارند تا پروژه هایی که در دست سرمایه گذار است در سریعترین زمان ممکن به نتیجه برسد.

در هفته دولت امسال 286 طرح چند پروژه ای در کردستان به بهره برداری می رسد که این طرح ها از سوی 10 دستگاه اجرایی و هشت شهرداری در شهرستان های 10 گانه استان و با صرف یک هزار و 265 میلیارد و 502 میلیون ریال اعتبار احداث شده است.176 طرح ملی، 31 پروژه استانی و 79 طرح از محل سایر منابع و سرمایه گذاری بخش خصوصی ایجاد شده است.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

reload, if the code cannot be seen

هواشناسی
کروکی
اجتماعی

شورای اسلامی شهر سنندج