ویژه های خبری

مهندس سیروان صیدی معاون آموزش جهاد دانشگاهی استان کردستان با رییس شورای اسلامی شهر سنندج در راستای فعالیت های آموزشی جهاد دانشگاهی دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که در دفتر رییس شورای اسلامی شهر سنندج برگزار شد راه های همکاری آموزشی دو نهاد مورد بررسی قرار گرفت.
جلال شریعتی رییس شورای اسلامی شهر سنندج ضمن تقدیر از فعالیت های آموزشی جهاد دانشگاهی در سطح استان از این نهاد به عنوان یک نهاد پویا و علمی نام برد و از خدمات این مجموعه به مردم شهر سنندج قدردانی نمود
شریعتی بیان کرد: با توجه به تفاهم نامه کشوری جهاد دانشگاهی  با شورای عالی استانها آمادگی عقد تفاهم نامه با جهاد دانشگاهی در راستای فعالیت های مرتبت دو نهاد  امکان پذیر می باشد.
در این دیدار صیدی معاون آموزش جهاد دانشگاهی ضمن تقدیر از تلاش و پیگیر های شورای شهر سنندج گزارشی از فعالیت های آموزشی برگزار شده ویژه شهرداری شهر سنندج در سنوات گذشته را به رییس شورای شهر سنندج ارائه نمود.
صیدی اظهار داشت: معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان کردستان آمادگی ارائه آموزش های تخصصی مورد نیاز شهرداری را با استفاده از اساتید مجرب و  و جدید ترین متد آموزشی دارد.
معاون آموزش جهاد دانشگاهی استان در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به توانایی های آموزشی جهاد دانشگاهی این نهاد آمادگی برگزاری دوره های اشتغالزا با همکاری شورای شهر سنندج را برای کارجویان شهر سنندج را دارد

 


 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

reload, if the code cannot be seen

هواشناسی
کروکی
اجتماعی

شورای اسلامی شهر سنندج