ویژه های خبری

" ســیـد غـــریــب سـجـادی" رئیـس و سخــنگوی شورای شــهـر سنــندج در  گفتگو با روابـط عمومی شــورای شــهر ضمن تقدیر وتشکر ازحــسن توجه آقای مرادنیا اسـتاندار کـردسـتان بــه حــوزه مــدیریـت شـهــری در خصـوص دســت آوردهــای ایـن بازدیــد گــفـتنـد: بنا بــر صورتجلسەای که بعد از بازدیــد امـروز در دفـتر اسـتاندار تنـظــیـم شـده است:

 1. دستگاەهای خدمــات رسان آب,برق وگاز متعهد به حل مشکلات مــوجود در این حــوزه شـدند. اصـلاح شبـکه آب و فاضلاب و همچنین گازرسانی بەشــهرک پایین دست تصفیه خانه آب سنـندج از مهمترین تصمیمات این بخش بود.

2. همچنین مقررشدشهرداری تاسقف 3 میـلیارد تـومان پــروژە بــرای بـهسازی, آسفالت و سنگ فرش معابر ننله تعریف کند، مـقرر شد 50 درصد از مبلـغ فـوق تــوسـط " راه و شـهـر ســـازی" تـامـین می شود.

3. برای حل مشکل ورودی ننلەشهرداری متعهد شد دراسرع وقت نسبت به اتمام پروژه ورودی نـنله اقــدام لازم را انجام دهد.

4. بــە مـنظور جـبران سـرانه آموزشی,ورزشــی و بـهـداشـتی مصـوب گـردیـد سازمان مدیریت نسبت به تامین اعتـبار برای ساخت یک مدرسه,سالن ورزشی و همچنین احداث درمانـگاه اقدامات لازم را انجام دهد.


در حاشیه این بازدید یکی از خیرین هم قول مساعد داد در صورت در اختیار نهادن زمین با کاربری آموزشی نسبت به احداث مدرسه 6 کلاسه اقدام نماید.


 5. در ادامـه با تـوجـه بـه درخواستــهای متعدد مردم آقای استاندار وعــده دادند پیگیر استقرار پاسگاه نیروی انتظامی و بانک توسط یکی از شعب بانکهای دولتی باشند.


❇️ سـید غـریــب سجـادی در پـایان ایـن  گفتگو خاطر نشان کردند که: حل مشکلات حاشـیه شـهـر و نواحی منفصل شهری با توجـه بـه مشکـلات مـالـی بـه تنـهایی از عهـده شـهرداری بر نمـی آیـد و در همـین راسـتا خـوشبـختــانه در طـول یـک سال گذشـته با سـرکار آمـدن آقای مــرادنیا با تمام توان دستگاه های خدمـات رسـان و دخیل در حـوزه مدیریـت شهــری را پـای کار آورده اند و همین مسئلە نـوید بخش روزهــای خــــوب بــرای شـــــهــرداری و شهروندان عزیز در حوزه عـمران شهــری می باشد.


 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

reload, if the code cannot be seen

هواشناسی
کروکی
اجتماعی

شورای اسلامی شهر سنندج