ویژه های خبری
 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سنندج:
جلال شریعتی رئیس شورا ضمن عرض سلام و خیر مقدم به حضار جلسه به ویژه مهندس جمالی نژاد
تقارن جلسه مذکور با ماه مبارک ربیع الاول و آغاز هفته وحدت و اخوت را گامی مهم و ارزشمند در راستای رفع مشکلات و اعتلای مدیریت کلان درتمامی ابعاد حوزه شهری   قلمداد نمود.
شریعتی خاطرنشان کرد:در سایه امنیت و آرامش موجود با بهره مندی از وفاق،انسجام،اهتمام و حمایت های استاندار محترم و تلاش های همه ی عزیزان، سنندج بعنوان شهر خلاق موسیقی ثبت جهانی شد که این موضوع امری بسی
ار فرخنده و مبارک محسوب می شود.
سپس شریعتی افزود:
به دلیل کمبود اعتبارات در نواحی منفصل شهری به ویژه نایسر تا رسیدن به نتیجه مطلوب و دلخواه و کسب رضایت مندی همشریان معزز ساکن در نواحی مذکور از هیچ کوششی مضایقه نخواهد شد و در این راستا حمایت های همه جانبه مسوولین به ویژه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور را مفید و سودمند تلقی نمود.
رئیس شورای اسلامی شهر سنندج افزود: عملکرد و فعالیت های شهرداری سنندج در ابعاد مختلف عمرانی، فرهنگی و اجتماعی مثبت و قابل قبول ارزیابی می شود.
شریعتی اذعان داشت:باتوجه به پایین بودن اعتبارات، سهم شهرداری سنندج در زمینه خدمات رسانی به شهروندان فهیم و قدرشناس یک سوم میانگین کشوریست.
در خاتمه شریعتی بیان نمود: یاری و پشتیبانی معاون وزیر کشور در خصوص مرتفع نمودن مشکلات فرا روی شهرداری سنندج حایز اهمیت بوده و بطور مختصر معضلات موجود را چنین برشمردند:
 از جمله نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی،نوسازی تجهیزات آتش نشانی و خدمات ایمنی،اختصاص نردبان بلند مرتبه و همچنین خرید ماشین آلات در حوزه پسماند و دفع زباله،تحقق 10درصد سهم شهرداری از راه و شهرسازی که می تواند بسیاری از مشکلات حوزه مدیریت شهری را حل و فصل نماید. در اجرای طرح تفضیلی رفع معارضین مانند ارگانها و ادارات سطح شهر (اداره کل زندانهاو قرارگاه عملیاتی لشکر 28)که مانع تحقق برخی از پروژه های کلیدی عمرانیست که در روان سازی ترافیک  نقش و سهم بسزایی دارد،تخصیص قیر رایگان به منظور آسفالت شوارع و معابر و کوچه های شطح شهر و تحقق پیاده راه
دکتر ارسطو گویلی رئیس کمیسیون سرمایه گذاری ،گردشگری و کارآفرینی شورای اسلامی شهر سنندج عدم ثبات مدیریت شهری را بزرگترین آفت در مسیر توسعه شهر ها دانست و افزود:یکی از مصوبات مثبت شورا در این دوره طرح شفافیت بوده که منجر به ایجاد سامانه شفافیت  با هدف اعتماد شهروندان به شهرداری و شورا بوده که هم اکنون بر روی سایت شهرداری درج شده است.

وی اذعان داشت:ساماندهی نیروی انسانی ،تدوین برنامه راهبردی  فراهم نمودن بسته کامل درحوزه شهرداری الکترونیکنیز از دیگر اقدامات مناسب بوده است.
گویلی بیان داشت:شهر خلاق موسیقی سنندج اقدام بسیار مثبتی است ولی باید برای معضلات دیگری نظیر ترافیک حمل و نقل عمومی و دیگر مشکلات پیش رو چاره ی اندیشیده شود.

ویدئو در این قسمت قرار داده شود

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

reload, if the code cannot be seen

هواشناسی
کروکی
اجتماعی

شورای اسلامی شهر سنندج