ویژه های خبری

 دکتر ارسطو گویلی رییس کمیسیون سرمایه گذاری، کارآفرینی و گردشگری شورای اسلامی شهر سنندج اظهار کرد: در جهت حمایت از سرمایه گذاران و بخش خصوصی بسته های تشویقی توسط شهرداری و شورای شهر ارایه می شود.
به گزارش روابط عمومی شورای شهر ارسطو گویلی در پنجمین جلسه کمیسیون سرمایه گذاری، کارآفرینی و گردشگری شورای شهر سنندج با اشاره به برنامه های در دست اجرای کمیسیون، گفت: مشکلات و موانع سرمایه گذاری در شهر سنندج با همفکری و همراهی بخش خصوصی و دولتمردان در حال بررسی است.
وی افزود: واگذاری زمین در مسئله سرمایه گذاری و ساخت واحدهای تولیدی از مهمترین موضوعات است که در تلاش هستیم واگذاری ها را تسهیل کنیم.
گویلی با بیان اینکه شهرداری سنندج موظف شد لایحه عوارض درآمدی شهرداری را در سال 97 بر اساس گردشگری و سرمایه گذاری تدوین نماید.

اظهار داشت: بسته های تشویقی برای سرمایه گذاران توسط معاونت سرمایه گذاری شهرداری سنندج ارایه می شود.
رییس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر سنندج در ادامه افزود: مشخصات و اسناد املاک و زمین های شهرداری برای تدوین بسته های تشویقی نیز در اختیار معاونت سرمایه گذاری قرار می گیرد.
وی در پایان بر لزوم همگرایی واحدهای مختلف شهرداری در جهت حمایت از سرمایه گذاری در سنندج تاکید کرد و بیان داشت: کلیه خدمات و مشاوره های حوزه کارآفرینی، گردشگری و سرمایه گذاری باید با نظارت معاونت سرمایه گذاری و اقتصادی شهرداری انجام شود.


 

 

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

reload, if the code cannot be seen

هواشناسی
کروکی
اجتماعی

شورای اسلامی شهر سنندج