ویژه های خبری
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سنندج،روز یک شنبه مورخ 23 شهریور اعضای شورا به همراه،شهردار و مدیران حوزه عمران شهری از روند فعالیتهای عمرانی در دست اقدام و مشکلات موجود نایسر بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شورا به نقل از سید غریب سجادی رئیس شورای شهرسنندج،در سال عمرانی جاری مجموعا11کوچه به مساحت 11000متر مربع در نایسر آسفالت شده و در روزهای آتی 8 کوچه دیگر به مساحت 13000متر مربع آسفالت و بهسازی می شود.

سجادی یکی دیگر از برنامه های در دست اقدام شهرداری را احداث فضای سبز و پارکهای درون محله ای در نایسر برشمرد.
پارک ناحیه ای ابتدای نایسر به مساحت 32هزار مترمربع
پارک درون محله ای ورزش به مساحت 3000مترمربع
پارک درون محله ای کودک به مساحت 5000مترمربع
پارک خطی ما بین خیابان امام شافعی و عبدالکریم مدرسی به مساحت 8000مترمربع،پارک خطی ابتدای نایسر به مساحت 5000مترمربع،رفیوژمیانی خیابان دکل به مساحت8000مترمربع،از جمله فضاهای شناسایی شده هستند که در تعهدات شهرداری در حوزه فضای سبز است که در صورت اتمام آنها در مجموع بیش از 60 هزار متر مربع فضای سبز در نایسر خواهیم داشت.

صیدی شهردارسنندج در حاشیه این بازدید نیز ضمن اشاره به مشکلات فراوان در نایسر اظهار داشت:حل این مشکلات به تنهایی از عهده شهرداری سنندج ساخته نیست و رسیدن به وضعیت ایده آل را نیازمند همت و همکاری تمامی نهادهای دخیل در حوزه مدیریت شهری برشمرد.

لازم به ذکر است در راستای بازدید اعضای شورا،مقرر شد.شهرداری با توجه به مشکلات خیابان دکل و خیابان حیران با قید فوریت نسبت به انتخاب پیمانکار جهت آسفالت دو خیابان مذکور اقدام نماید.

ویدئو در این قسمت قرار داده شود

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

reload, if the code cannot be seen

هواشناسی
کروکی
اجتماعی

شورای اسلامی شهر سنندج