ویژه های خبری
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سنندج در پیام فرزاد زارعی رئیس شورای اسلامی شهر آمده است:انتصاب امیر دریادار دوم شهرام ایرانی از فرزندان کردستان به سمت فرماندهی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از جانب فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی موجب خوشحالی و شادمانی دیار اصالت و فرهنگ سنندج شد.

بدون تردید این انتصاب شایسته و اعتماد معظم له به مردم کردستان که در تاریخ انقلاب اسلامی بی سابقه است می تواند آثار و برکات فراوانی در جهت اتحاد - همدلی و همبستگی ایجاد کند.

فرزندان کردستان همواره دل در گرو پیشرفت آبادانی و عزت ایران داشته و در برهه های مختلف از جان و مال خود در دفاع از کیان و آرمانهای والای انقلاب اسلامی گذاشته اند.

شایسته توجه برای ادای دین و وظیفه در دیگر پست ها و سمت های بالای مدیریتی در همه حوزه ها هستند که به شکر خدا با عنایت رهبر فرزانه شاهد این طلیعه مبارک هستیم.

اینجانب به وظیفه خود می دانم تا به نمایندگی از مردم شریف سنندج تشکر و سپاس وافر خویش را به پیشگاه رهبری عظیم الشان مبنی بر انتصاب امیر دریادار شهرام ایرانی به سمت فرماندهی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ابراز داشته و در پیشگاه ایزد منان کماکان پایداری و عظمت ایران اسلامی را مسالت می نمایم.

ویدئو در این قسمت قرار داده شود

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

reload, if the code cannot be seen

هواشناسی
کروکی
اجتماعی

شورای اسلامی شهر سنندج