ویژه های خبری
احتراما،14تیرماه تقارن دو روز بسیار میمون و مبارک"روز قلم و روز شهرداری"را به اهلش تبریک عرض نموده و از تلاشهایشان سپاسگزارم و تقدیر و تشکر دارم.
صاحبان قلم و اندیشه نویسندگان چیره دست که با قلمشان می توانند بستر ساز طلح و امنیت مهر و عاطفه توسعه و پویایی و پیشرفت و ترقی در تمامی زمینه های علمی،اجتماعی،فرهنگی و اقتصادی باشند.
شهرداری ها که با به کاربستن نتیجه و یافته های علمی و نویسندگان و صاحبان قلم در عرصه عمل با ارایه خدمات مطلوب بستر آرامش و امنیت و تلاش و تکاپو را برای سرزنده نگه داشتن شهر و شهروندان فراهم می کنند.

نویسندگان و شهرداری همچو دو بال برای پرواز می باشند لاجرم می بایست در کنار هم و با هم افزایی در خدمت رسانی به مردم زمینه ساز و چراغ راه رسیدن به آمال و آرزوهای هر جامعه ای با توجه به فرهنگ و علائق و نیازهای آن جامعه باشند.

جناب آقای شاهرودی همچنانکه مستحضرید دوره پنجم شورا اسلامی شهر به لطف خداوند سبحان و حمایت و هماهنگی های مدیریت استان و شهرداری و شورا،شهرداری سنندج در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد،کاهش بدهکاری ها،فعال بودن پروژه های عمرانی قابل توجه در سطح شهر ،جذب مطالبات از دستگاه های اجرایی،انجام رویدادهای مهم فرهنگی خصوصا در سال های گذشته،نامگذاری روز سنه،ثبت سنندج در یونسکو به نام شهر خلاق موسیقی و ... بذر امید و نشاط در مردم ایجاد کرده و رضایت مندی ها افزایش یافته،همه ملزم به حفاظت و حراست و بکارگیری برای استفاده بهینه از آن می باشیم برای خدمت بهینه شهروندان،هرچند متاسفانه بعد از سالها سپری شدن عمر شهرداری ها و شورای اسلامی بعنوان رکن نظام که یکی از دستاوردهای انقلابست،هستند ادارات و سازمان ها و نهادهای که هنوز هم از شورا و شهرداری ها تمکین نمی کند،اقداماتی را انجام می دهند که در حوزه اختیار و تصمیم شورا و شهردایست ولی به صورت موازی بودن هماهنگی راسا ورود می کنند،از ادای دیون و حقوقات شهرداری که در واقع مردم شهر است تفره می روند برای نمونه دستگاهی مانند مسکن و شهرسازی که خود متولی و دارای مسوولیت مستقیم در زمینه شهرسازی را از آنها به ریال تبدیل کنیم و محاسبه نماییم،بیش از هزار میلیارد تومان به شهرداری بهکار است که این بی مهری ها به شهر آسیب جبران ناپیذری می زند.
امیدوارم و از جنابعالی انتظار داریم که همچو همیشه یار و حامی برنامه های شهرداری باشید و همچنین ترتیبی اتخاذ شود که نهادهای حاکمیتی و دستگاه های اجرایی قانون گرایی و ادای حقوقات شهرداری را که در واقع حق مردم است سرلوحه اقدامات و فعالیتهای خود قرار دهند.             جلال شریعتی
رئیس شورای اسلامی شهر سنندج


ویدئو در این قسمت قرار داده شود

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

reload, if the code cannot be seen

هواشناسی
کروکی
اجتماعی

شورای اسلامی شهر سنندج