ویژه های خبری
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سنندج،رئیس این شورا پس از امضای تفاهم نامه سه جانبه بر ارتباط هر چه بیشتر جامعه و دانشگاه تاکید کرد.
در جلسه ای که به منظور امضای این تفاهم نامه،که در سالن جلسات این شورا برگزار گردید.جلال شریعتی رئیس شورای اسلامی شهر سنندجاظهار داشت:اشتراک شهرداری و دانشگاه کردستان جنبه اجتماعی آنهاست.
رئیس شورای اسلامی شهر سنندج گفت:تعامل شهرداری با دانشگاه ها باید یک همکاری دو سویه و مبتنی بر درک مشترک از ظرفتیهای مراکز علمی و مدیریت شهری باشد.
شریعتی اذعان داشت:باتوجه به دیدارهای قبلی و سابقه ارتباط دانشگاه و شورا و ضرورت افزایش ارتباطات،تفاهم نامه سه جانبه ای تنظیم شده که امیدواریم منجر به انجام اقدامات جدی شود.
وی افزود:مطمئنا هر چه شهرداری بتواند از یافته و پتانسیل های علمی دانشگاه بهره گیرد،قطعا برای عملیاتی کردن دستاوردها موفق تر عمل خواهد کرد.
جلال شریعتی رئیس شورای اسلامی شهرسنندج در خاتمه همکاری های دانشگاه کردستان با مجموعه و شهرداری سنندج را موفقیت آمیز اعلام نمود و گفت:امیدواریم با انعقاد این تفاهم نامه بتوانیم بیش از پیش از ظرفیتها و پتانسیل های نهفته دانشگاه ها استفاده کنیم و زمینه همکاری های جدی تر فراهم شود.

ویدئو در این قسمت قرار داده شود

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

reload, if the code cannot be seen

هواشناسی
کروکی
اجتماعی

شورای اسلامی شهر سنندج