ویژه های خبری
‍ مردم شریف و ولایتمدار سنندج شایسته بهترین خدمات هستند.

فرزاد زارعی در مراسم تکریم و معارفه شهردار سنندج با عرض سلام و درود به روح پرفتوح شهدا و آرزوی طول عمر باعزت برای رهبر فرزانه،مردم شریف سنندج را شایسته بهترین خدمت‌ها دانست و افزود:تمام تلاش خود را بعنوان خادمان شهر در جهت خدمتگزاری به دیار بااصات و فرهنگ سنندج بکار خواهیم برد.

رئیس شورای اسلامی شهر سنندج با بیان اینکه اقدامات شهردار سابق اقدامی ماندگار و ارزشمند است افزود:فعالیتهای مهندس صیدی در عرصه خدمت رسانی به شهروندان بر کسی پوشیده نیست و ما این خدمات را ارج می نهیم و برای ایشان در تمام مراحل حیات اجتماعی آرزوی سلامتی و سربلندی داریم.

زارعی خاطرنشان نمود:با وجود اقداماتی که شهردار سابق از خود به یادگار گذاشت می توان در راس این اقدامات به ثبت جهانی شهر سنندج بعنوان شهر خلاق موسیقی اشاره نمود.

وی اذعان داشت:اعضای شورای اسلامی شهر سنندج برای اولین بار یکی را برگزیدند که توانست عضویت چهار دوره در شورای اسلامی شهر را به خود اختصاص دهد که این نشان از انتخاب - اعتماد و علاقه مردم به ایشان بود.

فرزاد زارعی با اشاره به انتخاب مدیران از جنس مردم تصریح کرد:انتخاب افراد بومی با توجه به احساس تعلق و شناخت بیشتر از حوزه مأموریت - محاسن و توفیقات بیشتری را برای شهر به ارمغان می‌آورد و در نهایت می تواند منجر به کارآیی و اثربخشی بیشتر در حوزه اجرا و عملکرد شود.

زارعی اضافه کرد:به نیابت از اعضای شورای اسلامی شهر به شهردار سنندج اعلام می نمایم در راستای اهداف خود موارد ذیل سرلوحه کاری خود بداند.

☜معیشت و امور رفاهی کارکنان شهرداری
☜ توجه ویژه به بحث سرمایه گذاری
☜و حقوق شهروندی
☜شفافیت سازی
☜ایجاد شهرداری الکترونیک
☜فراهم نمودن بستر مناسب برای معلولین و جانبازان

فرزاد زارعی رئیس شورای اسلامی شهر سنندج در خاتمه اذعان داشت:امید است شهردار سنندج با درایت،پشتکار و تخصص در مسیر قانون و شهروند مداری گام های موثری را برداشته و شاهد موفقیت های روز افزون ایشان باشیم چون برای اعضای شورای اسلامی شهر هیچ عذر و بهانه ی قابل قبول نیست.

ویدئو در این قسمت قرار داده شود

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

reload, if the code cannot be seen

هواشناسی
کروکی
اجتماعی

شورای اسلامی شهر سنندج